אפליקציות חברתיות. האפליקציות החברתיות כבשו את עולם השימושים במכשירים הניידים כאשר פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ויו טיוב נחשבות לאפליקציות המובילות. גם פינטראס וטיק טוק מתחילה לזנב בהם. קבלו את המדריך המלא לאפליקציות המובילות.

עשרת האפליקציות החברתיות המובילות בעולם.

1.מלכת הרשתות פייסבוק

נתחיל מהבחירות הברורות. עם כל התקלות שלה פייסבוק היא עדיין הרשת החברתית הפופולרית ביותר בעולם. עם כמעט שלושה מיליארד משתמשים. והיא עדיין המקום הבטוח ליצור קשרים חברתיים, להשתתף להשפיע ולבזבז את הזמן.פייסבוק מאפשרת למשתמשים ליצור קשר עם חברים, משפחה ומכרים מרחבי העולם.גם האפליקציות ווטסאפ, אינסטגרם ומסנג'ר שייכות לפייסבוק.

2.מלכת הצעירים – אינסטגרם

הכוכבת של הצעירים ושל הטראש והדוגמניות היא ללא ספק אינסטגרם. באפליקציה ניתן לשתף בתמונות ובקטעי וידיאו קצרים. למרות התדמית השטחית וכל הסטוריז והסלפיז היא יכולה לחשוף גם תמונות צילומים ונופים מדהימים.

3.השולטת בברנז'ה- טוויטר

טוויטר היא רשת אחרת שקיבלה המון כיסוי שלילי.בין היתר בשל ריבוי פוליטיקאים וחסימת חשבונו של הנשיא לשעבר טראמפ. העובדה שהרשת מגבילה ציוצים ל 280 התווים (לשעבר 140 תווים) לא בדיוק מקדמת דיונים מהותיים ועשרות אלפי הבוטים המזוייפים שמשתתפים במשחק לא בדיוק מקדמים את התדמית. ועדיין החדשות הכי חמות ומעודכנות מתגלות בטוויטר.

4.לינקדין-הרשת של המקצוענים

לינקדאין מספקת רשת חברתית למקצוענים. זה המקום להפיץ קורות חיים, לחפש עבודה חדשה וגם לבנות מעגלים לעסקים.

5.סנאפצ'ט

אמנם קשה למצוא מבוגרים וסבים באפליקציה. ועדיין זה המקום עבור הדור הצעיר שיכול להעביר הודעות ולשתף תמונות סרטונים ולהנות מתכונות משחקיות.

 

6.טאמבלר

המפגש בין עולמות הרשתות החברתיות לעולם הכתיבה והבלוגים. באפליקציה ניתן לפרסם כמעט הכל החל מטקסט, דרך תמונות וכלה בקטעי וסרטוני וידאו וכולם דף הבלוג שלך שניתן למעקב.מי שיודע להשתמש

בעריכת HTML יוכל להתאים לעצמו דף ופרופיל אישי משלו. בעבר הייתה ביקורת על המון פורנוגרפיה ברשת.

7.פינטרס- לוחות השראה

המדובר באחת מאפליקציות המדיה החברתית הטובות ביותר.האפליקציה הינה למעשה אינדקס תמונות. היא תומכת גם ב- GIF וסרטונים ומאפשרת להוסיף תמונות ללוחות הציבוריים או הפרטיים שלך, לעקוב אחר משתמשים ולוחות אחרים ולהגיב על סיכות.פינטרסט הוא מקום שאנשים הולכים למצוא ולקבל השראה לגלות דברים חדשים, ובניגוד לרוב אתרי הרשתות החברתיות, המעורבות היא בחזית התמונה.

 

8.טיק טוק- הכוכב החדש

אפליקציית המדיה החברתית החדשה בעולם.ניתן לשתף בה סרטונים ומרבית הפוליטיקאים בישראל ובעולם פתחו בה חשבונות השנה. בה הם מרשים לעצמם להשתטות כדי לנסות ולצבור קהל צעיר.

9. טינדר- בין אהבה לסטוצים

טינדר היא אפליקציה שנועדה לשידוכים והפכה למקור למפגשים אקראיים.. אפליקציית ההיכרויות המקוונת מלאה במשתמשים בודדים המחפשים סטוצים לערב אחד באמצעות החלקה ימינה או שמאלה.

10. יו טיוב-YouTube – המלכה האם

פלטפורמת וידיאו בה משתמשים צופים במיליארדי שעות של סרטונים מדי יום. היו טיוברים המובילים הפכו את זה למקצוע והם גורפים מיליוני דולרים מתפעול חשבון יו טיוב משלהם.

רשימת האפליקציות החברתיות המובילות בעולם

Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Snapchat, TikTok, Pinterest, Reddit, YouTube, and WhatsApp

 

הסלבריטאית האמריקאית מיילי סיירוס מספקת חומר לצעירים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)

אפליקציות חברתיות
אפליקציות חברתיות צילום pixbay